Batman: The Enemy Within İçin Geri Sayım

Batman: The Enemy Within İçin Geri Sayım
Gotham şehrinin Kara Şovalyesi Batman'in dönüşü için az bir zaman kaldı ve Batman: The Enemy Within açılış fragmanı yayınlandı.Arkasındaki ödüllü stüdyo ile Batman – The Telltale Serisinde, Kara Şövalye'nin ikili...

Gotham şehrinin Kara Şovalyesi Batman'in dönüşü için az bir zaman kaldı ve Batman: The Enemy Within açılış fragmanı yayınlandı.

Arkasındaki ödüllü stüdyo ile Batman – The Telltale Serisinde, Kara Şövalye'nin ikili kimliğinin her iki yarısının da kendisini nasıl kararsız yeni rollere iteceğini göreceğiz. The Riddler (Bulmacacı) Gotham'a korku salmak için geri dönecek ve ürkütücü bulmacaları yaşanacak büyük krizlerin habercisi olacak. Acımasız bir federal ajanın gelişi, Jokerin yeniden doğması ile Batman kuşkulu ittifaklar yapmak zorunda kalırken, Bruce Wayne'i tehlikeli bir aldatmaca dizisi bekliyor..

Batman: The Enemy Within açılış fragmanı

Serinin ikinci sezonunun ilk oyunu için yenilikler yolda

Oyunun başyazarı James Windeler, fanların geridönüşlerinin onlar için en önemli nokta olduğunu söyledi. Yazara göre bu gala bölümü 2 saat uzunlukta olacak ve daha fazla bulmaca, aksiyonun ortasında daha dinamik seçimler sunacak. Ayrıca karakterlerle ilişkilerinizi dikkatlice yönettiğinizde her seçim için daha fazla sonuç olacak.

Telltale oyunları boyunca karakterler arasındaki ilişkilerin nasıl değiştiğini ya da etkilendiğini anlamak zor olmuştur. Bunun için her bölüm sonunda tüm yeni istatistikleri içerecek bir ekran olacak. Oyuncular Jim Gordon, Amanda Waller gibi en sevdikleri karakterlerle ne durumda olduklarını görebilecekler.

Batman: The Enemy Within 8 Ağustos'ta Playstation severlerle buluşacak.

Ön sipariş vermek ve PS Plus indiriminden yararlanmak için buradan oyunun PSN Store sayfasına gidebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir