Granblue Fantasy: Relink Yeni Fragmanı Sonunda Yayınlandı

Granblue Fantasy: Relink’in Cygames tarafından yapılan bir aksiyon RPG oyunudur. Bu oyun oyuncular tarafından heyecanla ve ilgiyle beklenen bir oyun olarak tanımlanıyor. Oyunun tanıtılmasından her ne kadar belli bir süre geçmiş olsa da geliştirici şirket bir açıklama yapmıyordu. Sonun beklenen oldu ve Granblue Fantasy: Relink yeni fragmanı yayınlandı.

Granblue Fantasy: Relink Yeni Fragmanı

Bu fragman oyunculara  mobil oyun IP’si ve ilgili yan ürünlerine odaklanan özel bir etkinlik olan Granblue Fes 2023’te gösterildi. Bu etkinliğe soru-cevap gibi etkinliklerde dahildi ve katılan oyuncular poyun ile ilgili merak edilen soruları geliştiricilere yöneltti. Oyuncular cevaplar karşısında ne kadar tatmin edici bir yanıt alamasa da oyunun yeni fragmanı bu etkinlikte oyunculara sunuldu. Ayrıca bu etkinlikte Relink için oynanabilir bir demo ile birlikte Granblue Fantasy Versus’un devamı hakkında yeni bilgiler verildi.

Bilmeyenler için randblue Fantasy: Relink , ilk olarak 2017’de duyurulan ve Cygames ile PlatinumGames arasındaki bir işbirliği olarak başlayan bir aksiyon RPG’si olarak tanımlanıyor. Bu durum 2019’da değişikliğe uğradı ve  bunun yerine oyun Cygames tarafından şirket içinde geliştirilmek üzere yeniden düzenlendi. Oyun oldukça uzun bir geliştirme göngüsünden geçti ve çıkış tarihi gecikme üstüne gecikmeyle  2023’e kadar uzamıştı. Merakla beklenen bu oyun sonunda yepyeni bir fragman aldı.

Oyuncular artık oyunun geleceği konusunda kesin bir karara varmış durumda ve oyuncular oyunu heyecanla beklemekte. Son olarak ise Granblue Fantasy: Relink’in 2023’te dünya çapında PC, PS4 ve PS5 için piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.

yorum Yap