Genshin Impact Dehya Özellikleri Sızdırıldı

Yeni bir Genshin Impact sızıntısı, yaklaşmakta olan karakterlerden biri olan  Dehya için Elemental Skill ve Burst etkilerini  oyunculara gösteriyor. Ayrıca Genshin Impact Dehya özelliklerini de içeriyor. Bu sızıntı oyuncuları her ne kadar heyecanlandırmış olsa da doğruluğu sorgulanıyor.

Genshin Impact Dehya Özellikleri Sızdırıldı

Bu oyun ile ilgili birçok sızıntı ortaya çıktı. Ancak bu sızıntılardan en detaylısının bu olduğunu söyleyebiliriz. Bu sızıntıların içerisinde Dehya’nın dışında  çıkmasına kısa bir süre kalan Alhaitham ve Yaoyao hakkında da bilgi içeriyor. Dehya zaten Eremitler’e ait yetenekli bir savaşçı olarak tanıtılmıştı. Ayrıca karakterin Sumeru hikayesinde de birçok kez yer aldığını görmüştük.

Sızıntıya göre Dehya’nın Elemental Yeteneği erimiş cehennem olarak adlandırılacak. Bu yetenek Fiery Sanctum adlı bir alan hasarı etkisi yaratırken AoE’nin Pyro hasarı vermesine izin verecek. Saha içinde saldırıya uğrayan düşmanların ek Pyro hasarı alacağı da bildirildi. Karakterin çıkış tarihine gelecek olursak Dehya’nın , olağan güncelleme planına göre Mart ayının ilk yarısında gelecek olan Genshin Impact güncelleme 3.5’te geleceği açıklanmışrı. Ancak daha 3.4 güncellemesi gelmedi ve bu durum sızıntının doğruluğunu sorgulamamıza sebep oluyor.

Ancak bu sızıntı resmî açıklamalarla ve çıkan söylentilerle uyuşuyor. Bu yüzden oyuncuların kafasının şu an karışmış durumda olduğunu görüyoruz. Son olarak ise oyuncuların bu sızıntılarda ve spoilerden bıktığını söylebiliriz. Umarız ki bu sızıntılar daha fazla devam etmeden yeni karakterler oyunculara sunulur.

yorum Yap