Yeni Fortnite güncellemesi (2.5.0) büyük yeniliklerle geldi!

Epic, yeni Fortnite güncellemesini (2.5.0) yayınladı. Yeni yama konsollarda performans artışı, itici bombalar, gizli hazine tapınakları dahil olmak üzere daha birçok ekleme ve iyileştirme getirdi.

Fortnite’ın 2.5.0 güncellemesi ile oyuna Lunar New Year (Çin Yeni Yılı) temalı yeni kahramanlar ve silahlar eklendi. Bu yenilikler sadece Save the World moduna özel olarak sunuldu.

Fortnite Battle Royale moduna özel Tapınaklar ve bomba

Battle Royale moduna özel olarak her biri haritanın çeşitli bölgelerine gizlenmiş, şanslı maceraperestlere hazineler vaat eden temalı Tapınaklar güncellemeyle oyuna geldi. Ayrıca patlamayla birlikte, oyuncuları doğrudan havaya fırlatabilen büyük bir şok dalgası yaratan yeni Impulse Grenade’de oyuncuları bekliyor.

Ayrıca yeni güncelleme PS4 ve Xbox One’daki performansı artırmak için tasarlanmış dinamik çözünürlük sunarken, Xbox One X için tam 4K desteği getirdi.

Son olarak PS4 oyuncularına alabilecekleri ücretsiz eşyaları tekrar hatırlatalım. Dün itibariyle Epic Games, PlayStation Plus abonelerine özel bir Kutlama Paketi yayınladı. Oyuncular Battle Royale modu için başka yerde bulamayacakları yeni bir kostüm ve planöre sahip olabilirler.