Forspoken PS5 Demosu Sürpriz Bir Güncelleme Aldı

Son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olan Forspoken üzerinde çalışınılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de oyunun PC sistem gereksinimleri açıklanmıştı. Bu gelişmeler oyuncuları epey heyecanlandırıyor ve yayıncı şirket böyle devam edecek gibi duruyor. Forspoken PS5 Demosu sürpriz bir güncelleme aldı.

Forspoken PS5 Demosu

Forspoken’ın yönetmeni, daha önce PlayStation 5 için yayınlanan oynanabilir demo güncellemesiyle hayranlarını şaşırtmayı başarmış gibi duruyor. Ana karakter Frey Holland’ın New York City’den Athia’ya götürülmesini konu alan oyun inal Fantasy 15’te çalışan yeteneklerden oluşan bir geliştirme ekibi olan Luminous Productions tarafından yaratıldı. Bu ekip dünya çapındaki bir izleyici kitlesi için gösterişli Japon oyunları yaratmak amacıyla oluşturulmuş, Square Enix’in bir yan kuruluşu olan bir Japon stüdyosu olarak tanımlanıyor.

Oyunu bu ekibin geliştirmesi zaten oyuncuları heyecanlandıran bir durumdu. Bildiğiniz üzere Forspoken PS5 için hayranların geri bildirimde bulunmalarını sağlayacak oynanabilir bir demo yayınlamıştı. Geri bildirimlere yanıt olarak Luminous Production, hayranların endişelerini gidermek için ayrıntılı planlar yaptı. Ardından tam oyuna gelecek değişikliklerin bir listesini yayınladı.

 Karşınızda Bu Değişiklik Listesi:

  • Artırılmış metin boyutu
  •  Düğme eşleme seçenekleri

ve bazı oyuncuların demo ile geçirdikleri süre boyunca yaşadığı HDR sorunları için bir düzeltme içeriyor.

Bugün erken saatlerde, Forspoken’ın direktörü bu verdiği sözü yerine getirdi ve ekibin PS5’teki oynanabilir demoya da güncellemeler ekleyeceğini açıkladı. Takeshi Aramaki attığı bir tweette demonun alt haritalama seçenekleri, sorunları kilitlemek için bir düzeltme, metin boyutu ayarlamaları içereceği ve oyunun çeşitli teknik sorunlarını düzelttiğini duyurdu.  Son olarak Forspoken’in 24 Ocak’ta hem PC hem de PS5 için çıkacağını söyleyebiliriz.

yorum Yap