Firewall Zero Hour 1. yılında ücretsiz deneme sunuyor

Firewall Zero Hour 28 Ağustos’ta ilk yıl dönümünü kutlayacak. First Contact Entertainment ekibi henüz oyunlarını denememiş olan PlayStation VR abonelerine fırsat sunuyor.

Firewall Zero Hour için 28 Ağustos’ta ücretsiz deneme sürümü yayınlanacak. Deneme altı gün sonra 2 Eylül’de sona erecek ve yalnızca PlayStation Plus aboneleri katılabilecekler. Firewall Zero Hour’un Oyun Yönetmeni Damoun Shabestari deneme süresi boyunca oyuncuların 13 Ağustos’ta yayınlanan güncelleme içeriğine de erişebileceklerini söyledi. En son güncelleme olan Operation: Dark Web yeni silahlar, ek taktiksel ekipmanlar, haftalık görevler ve daha pek çok şey sunuyor. Firewall Zero Hour’un ücretsiz denemesi oyuncuların çok daha hızlı bir şekilde seviye atlamasına olanak tanıyan Double XP Etkinliği’yle birlikte gerçekleşecek.

PlayStation Blog‘da ücretsiz deneme süreciyle ilgili detayların yanı sıra oyundan bazı ilginç istatistikler paylaşıldı. Oyuncular Firewall Zero Hour’a 13 Ağustos itibarıyla dört milyon saatten fazla zaman harcadılar. İşte istatistikler:

  • Toplam 4.028.896 saatin üzerinde oynadınız!
  • 26.833.576 düşmandan fazlasını alt ettiniz!
  • Seçtiğiniz ilk üç karakter Texas, Red ve Skip!
  • Seçtiğiniz ilk üç harita Compound, District ve Hotel!
  • Seçtiğiniz ilk üç silah Taylor X-75, Spitfire ve Taylor X-75 CQB!

Firewall Zero Hour‘u eğer denemediyseniz PS VR’ın iddialı nişancı oyununu deneyimlemenin tam zamanı. İyi eğlenceler!

yorum Yap