Aksiyon RPG Oyunu Earthlock 2, PS5 ve Xbox Series X İçin Duyuruldu

Snowcastle Games, 2016 yılında piyasaya sürdüğü Earthlock: Festival of Magic’in devam oyununu duyurdu. Earthlock 2 olarak adlandırılan oyun, sıra tabanlı önceki yapımdan tamamen farklı bir deneyim sunacak ve gerçek zamanlı savaş mekaniklerine sahip olacak.

Snowcastle CEO’su ve kurucu ortağı Bendik Stang, Earthlock 2’nin ilk oyunu oynayan ve yeni gelen oyuncuların dünyada iz bırakmalarını sağlayacak anlamlı seçimler sunan dinamik ve benzersiz bir oyun olacakğını belirtti. Yeni oyun, öncekiyle aynı dünya üzerine kurulu olacak ve yine Umbra gezegeninde geçecek.

Earthlock 2, yine Umbra gezegeninde geçen bir aksiyon RPG olacak

Earthlock 2

Earthlock 2 hakkında IGN’e konuşan Stang, “Ekibin yeni oyun motorunda hız kazanması biraz zaman aldı, ancak hiç kimse bu karardan pişman değil. Earthlock 2, Earthlock 1’den çok daha iddialı bir proje ve yeni nesil konsollardan mümkün olan en iyi şekilde yararlanmak istiyoruz.” dedi.

Earthlock serisi, kendi ekseni etrafında dönmeyi durduran Umbra gezegeninde geçiyor. Yani dünyanın yarısı tamamen karanlıkta kalırken, diğer yarısı sürekli güneş ışığında kavruluyor. Ortadaki sınır boyunca her iki dünyanın da en iyi yanlarını barındıran bir alan var. Oyunun hikayesi, kayıp aile üyelerini bulmak ve kurtarmak için yola çıkan bir grup arkadaşı konu alıyor. Yeni oyun, oyunculara kendi deneyimlerini özelleştirmek için kapsamlı bir özgürlük sunan sistemlere sahip bir açık dünya aksiyon RPG olacak.

Earthlock 2, 2022 yılında PlayStation 5, Xbox Series X, PC, PS4 ve Xbox One’da piyasaya sürülecek.

Earthlock 2 fragmanı:

yorum Yap