Dune: Spice Wars Çok Beklenen Yeni Güncellemesini Yayınladı

Dune: Spice Wars’ı oyuncular tarafından muazzam ilgiyle karşılanan bir uzay temalı oyun olarak tanımlayabiliriz. Bu oyun için çok beklenen bir güncelleme vardı ve oyuncular bu güncellemeyi sabırsızlıklar bekliyorlardı. Bu bekleyişin sebebi olarak güncellemenin oyunda büyük iyileştirmeler yapacağı söyleniyordu. Sonunda Dune: Spice Wars Line in Sand güncellemesi oyunculara sunuldu.

Dune: Spice Wars Line in Sand Güncellemesi

Bu güncelleme oyunda onlarca denge ayarlaması, AI iyileştirmeleri ve performans ve optimizasyona yönelik iyileştirmeler dahil olmak üzere oyuncuların her istediği güncellemeyi ve iyileştirmeyi yapmaya çalışıyor. Ayrıca bu güncelleme oyuna diğer şeylerin yanı sıra yeni bir oyun sonu istatistik sistemi, geliştirilmiş harita oluşturma ve yeni bölgeler ekliyor. Northgard geliştiricisi Shiro Games geçen yıl Dune: Spice Wars ilk kez erken erişime çıktığında Dune hayranlarını ağırlamıştı ve 20 yılı aşkın bir süredir ilk kez Arrakis’in çöl dünyasına sağlam bir oynanış getirmişti.

dune-spice-wars-cok-beklenen-yeni-guncellemesini-yayinladi

Geliştirici şirket ilk çıktığında nasıl geri dönüşleri dikkate aldıysa şimdi de öyle yaptı ve , erken erişim döneminde Dune: Spice Wars’a birçok iyileştirme getirdi. Hatta Shiro Games oyuna çok oyunculu mod, uçan birimler, yeni binalar ve  yeni bir hizip gibi önemli özellikleri ekledi. Güncelleme oyuncuların beklediği gibi oyunun ekonomisine, hegemonyasına ve askeri sistemlerine çok sayıda iyileştirme getiriyor. Aynı zamanda oyuna  ikili silahlar, bazukalar, patlayıcılar gibi yeni silah ve donanımlarda ekleniyor.  Son olarak bu güncelleme oyuncuların baya ilgisini çekmiş gibi duruyor. Umarız bu durum böyle devam eder ve oyuncuların ilgisi oyundan hiç eksik olmaz.

 

 

yorum Yap