Sony yeni PlayStation Gold Kablosuz Kulaklığını tanıttı!

Sony yeni PlayStation Gold Kablosuz Kulaklığını tanıttı!
Sony önümüzdeki birkaç hafta içinde PlayStation Gold Kablosuz Kulaklığının yeni bir sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen kulaklık yine aynı isimle yenilenerek PlayStation...

Sony önümüzdeki birkaç hafta içinde PlayStation Gold Kablosuz Kulaklığının yeni bir sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen kulaklık yine aynı isimle yenilenerek PlayStation severlerle buluşacak.

Kulaklık, yine Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'ın sevilen özelliklerini taşıyor. Ek olarak, uzun oyun maratonlarını daha keyifli hale getiren yeni şık bir tasarım ve rahat kulak yastıkları sunuyor. Uygun konumlandırılmış iki gizli ve gürültü engelleyici mikrofon, takım arkadaşlarınızla daha net iletişim kurmanıza yardımcı olacak.

playstation gold wireless

PlayStation Gold Kablosuz Kulaklık, yüksek duyarlılığı ile görünmeyen düşmanları ve mükemmel patlamaları 7.1 sanal surround ses özelliğiyle (uyumlu oyunlar için) PS4 deneyiminizi artıracak. Kulaklıkla birlikte verilen USB konektörüyle kablosuz olarak veya kulaklık girişi gerektiren cihazlar için 3.5 mm jak kablosuyla bağlantı kurulabiliyor.

VR uyumluluğu, kulaklığın yeniden tasarımı için önemli noktalardan biri gibi görünüyor. Yeni kulak yastıkları ve daha ince kafa bandı, PSVR gözlük seti üzerinden rahatça takılabilmesini sağlıyor. Ayrıca 3.5 mm ses kablosu, tamamen sürükleyici 3D ses için PlayStation VR gözlüğe doğrudan takılabiliyor.

playstation gold vr

Gold Kulaklık ile oyuncular Kulaklık Eşlik Uygulamasının sunduğu daha özel ses modlarıyla oyun, film ve müziğe göre optimize edilmiş önceden ayarlı ses modları arasında geçiş yapabilecekler.

İlk Gold Kulaklık setindeki öncelikli şikayetlerden birisi; katlanabilir menteşelerin dayanıksız olması ve zamanla bozulmasıydı. Yeni PlayStation Gold Kablosuz Kulaklık katlanabilir tasarımı ve daha ince kafa bandı ile karşımızda ve bunun kulaklığın yapı kalitesine etkisinin ne olacağı bilinmiyor. Sony, pil ömründe için herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bu nedenle yeni Gold kablosuz kulaklığın, önceki versiyonun sağladığı yaklaşık 8 saat gibi bir pil ömrü ortalamasıyla çıkması bekleniyor.

Kulaklığın 100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.