Dualshock 4 Kablosuz Kontrol Cihazı

Dualshock 4 Kablosuz Kontrol Cihazı
Sony'nin Playstation 4 ile birlikte çıkardığı Dualshock 4 cihazı ile oyun keyfiniz katlanarak artacak.Bu güne kadar oyun deneyimi için tasarlanmış en iyi kontrol cihazı. Ps Oyun'da sizi oyunun içinde yaşatmayı vaat eden Sony'nin...
Sony'nin Playstation 4 ile birlikte çıkardığı Dualshock 4 cihazı ile oyun keyfiniz katlanarak artacak.

Bu güne kadar oyun deneyimi için tasarlanmış en iyi kontrol cihazı. Ps Oyun'da sizi oyunun içinde yaşatmayı vaat eden Sony'nin yeni kontrol cihazını (controller) birlikte inceleyelim.

Müthiş bir Ps Oyun Deneyimi

Sony, geliştirdiği son oyun kontrolcüsü olan Dualshock 4 ile birlikte hassas bir oyun deneyimi sunuyor. Son kullandığı son teknoloji bu oyun kontrolcüsü Kablosuz Dualshock 4 ile yeni nesil oyunlarda hakimiyeti tamamen sizin parmaklarınıza veriyor.

Tasarlanan yeni ışıklı çubuk , üzerindeki hassasiyeti arttırılmış dokunmatik yüzey ile şık ve mat kaplaması elinize doygunluk hissi veriyor. Sony uzun araştırmalar sonucunda çıkardığı bu ps oyun kontrolcüsü ile ergonomik tasarımı size kendini hayran bıraktıracak.

dualshock 4

Gelmiş Geçmiş En İyi Tasarım Dualshock 4

Playstation 4 ile birlikte gelen Share yani paylaşım butonu. Bu tuş ile birlikte oyun içi dahi olsa ekran görüntülerinizi ya da oyun içi videolarınızı istediğiniz şekilde Playstation hesabınızdan arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ps oyun içerisinde arkadaşlarınıza yayın yapabilir ve bu eğlenceye ortak olmalarına vesile olabilirsiniz.

dualshock 4

Artık Ps Oyunlarınıza yeni bir boyut katmanın zamanı geldi. Sony'nin Dualshock 4 ile geliştirdiği dokunmatik yüze ile birlikte artık kontrol tamamen sizde.

Ve artık yeni güncelleme ile Dualshock 4 artık Windows bilgisayarlarınızda da çalışıyor. Üstelik sadece bilgisayar oyunları değil ps oyunları içinde oynamanız mümkün. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Ps Now hakkında yazılan yazımızı okuyabilirsiniz.

Sony'nin Playstation için ürettiği bu cihaz hakkında daha detaylı bilgi almak ve ps oyunlarınıza yeni bir tat katmak için resmi web sitesine bakabilirsiniz.