Deliver Us The Moon’un PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri duyuruldu

KeokeN Interactive ve Wired Productions’ın bilim kurgu gerilim oyunu Deliver Us the Moon için PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri yakında yayınlanacak. Yeni nesil sürümlerin çıkış tarihi net olarak açıklanmadı ancak oyunu PS4 veya Xbox One’da sahip olanlar ücretsiz yükseltme yapabilecek.

Deliver Us The Moon, Dünya’nın kaynaklarının tükendiği kıyamet sonrası yakın bir gelecekte geçen uzay temalı bir oyun. Enerji tedariki sağlayan çok önemli bir ay kolonisi ile iletişim kesildi ve bir astronot, insanlığı yok olmaktan kurtarmaya yönelik kritik bir görev için tek başına aya gönderildi. İşte insanoğlunu kurtarmak için görevlendirilen o astronot siz olacaksınız. Dünya’yı kurtaracak mısınız yoksa uzayın karanlık boşluğunda unutulacak mısınız? Oyunun öne çıkan özellikleri şunlar:

  • Hikaye ve keşif – Önceki ay görevlerinin kalıntılarının anlatacak birçok hikayesi ve sırrı var. Ay kolonisinin tarihini ortaya çıkarmak için Astronot ekipmanınızı kullanın.
  • Tehlikeli bir yolculuk – Uzayda oksijen yok ve arızalı sistemler ay manzarasını kirletiyor. Bu tehlikelerden kurtulmak için bir maceracının aklı gerekiyor.
  • Çevresel Bulmacalar – Ay üsleri bakıma muhtaç ve oralarda gezinmek gittikçe daha zor hale geldi. Yolunuzu kapayan engellerin ve tehlikelerin üstesinden gelmek için araçların kilidini açın.
  • Ay’da oynayın – Uzayda dolaşın ve ay manzarasında süzülün. Ağırlıksız özgürlüğü yaşayın. Ayı yürüyerek, araçla ve raylı sistem ile gezin.

Deliver Us The Moon – PS5 ve Xbox Series X fragmanı:

Deliver Us The Moon’un PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerinin çıkış tarihi açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

yorum Yap