Deadbolt PS4 ve PS Vita’ya gizlilik aksiyonu getirecek

Hopoo Games ve Code Mystics, Deadbolt’un birkaç hafta sonra PlayStation konsollarına geleceğini açıkladı. Oyunun gelişini kutlamak için bir de lansman fragmanı (aşağıda) yayınlandı.

Deadbolt’da, ölümsüzleri öldürmeye çalışan bir ölüm meleğisiniz. Göreve başlarken gerekli tüm araçlara ve becerilere sahip olsanız da, aldığınız herhangi bir vuruş ya da atış ölümle sonuçlanıyor. Bu da gizlilik (stealth) faktörünü ön plana çıkarıyor.

Gizlilik ve hız Deadbolt’un kuralı

İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen oyun, cesurca düşmanlarınızı ve silahlarını yok etmeyi hedeflediğiniz “son derece zorlu”, gizlilik odaklı ve bol aksiyonlu oynanışa sahip. Görevleri tamamladıktan sonra, crossbow, orak, yarı otomatik shotgun gibi oyun tarzınıza uyabilecek silahların kilidini açmak için kullanabileceğiniz ruhlar kazanıyorsunuz. Mistik, karanlık teması ve oynanış mekanikleri grafiklerinden ziyade oyunu çekici yapan detaylar.

Hopoo Games özellikle PC, Mac, Linux, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için piyasaya çıkan 2013 yapımı Risk of Rain‘in yapım şirketi olarak bilinir. Geçen yılın Mayıs ayında Tumblr aracılığıyla devam oyununun geliştirme aşamasında olduğu açıklanmıştı.

Deadbolt, 20 Şubat 2018‘de çapraz satın alma desteğiyle PlayStation 4 ve PS Vita için çıkacak. Oyunun fiyatı ise henüz açıklanmadı.

yorum Yap