DC Universe Online, Teen Titans ve Aquaman ile güncellenecek!

Lansmanından yedi yıl sonra DC Universe Online, MMO’nun nasıl güncel ve yeni kalabileceğini sorgulayarak, markanın sinemadaki gücüne odaklanıyor. Geliştirici Daybreak Games geçtiğimiz günlerde sırasıyla Teen Titans ve Aquaman’ı tanıtan yeni içerik The Judas Contract ve Atlantis‘i duyurdu.

DC Universe Online yeniliklerle güncelleniyor

Klasik Teen Titans hikayesi Judas Contract sadece süper kahraman MMO’ya uyarlandı.  Bununla birlikte, Titans Tower ve Titans Island gibi yeni yerler ilk kez erişilebilir olacak. Oyuncular ayrıca Titans üyeleri Cyborg ve Red Robin’den esinlenerek yeni bir donanıma da sahip olabilirler. Cyborg da, Starfire’da olduğu gibi oyun içi görsel bir güncelleme alacak. Terra, Damian Wayne ve Jericho gibi karakterler DC Universe Online‘a bu genişleme ile katılacaklar.

DC Universe Online The Judas Contract Augments

The Judas Contract ayrıca DC Universe Online’ın oyun deneyimini de güncelleyecek. Orijinal Ar-Ge mod sistemi, yeni bir Augments sistemi ile değiştirilecek. Birçok oyuncu sistemin karmaşıklığından şikayetçi oldu ve onlar için iyi bir haber. Daybreak, oyunculara Augments’ın nasıl kullanılacağına dair bir rehber sundu.

DC Universe Online Atlantis

Atlantis genişlemesi ise daha da büyük bir yenilik olacağa benziyor. Oyuncular kendilerini Aquaman‘ın sualtı krallığında bulacaklar. Mera, Black Manta ve Aqualad gibi Atlantis karakterlerini görmeyi bekliyoruz. DC Universe Online, geçtiğimiz yıl Deluge genişlemesiyle birlikte,15. su güçleri setini eklemişti. Atlantis genişlemesi kasım ayında, Aquaman filminin yayınlanmasından bir ay önce sunulacak.

Hem Teen Titans hem de Aquaman, medyada yenilenmiş bir odağa kavuştu. Aquaman’ın filmi Aralık ayında gelecek ve karakter geçen yılki Justice League filminde görülmüştü. Titans ise, yaklaşan televizyon dizisiyle geri dönüyor.

DC Universe Online, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında mevcut ve ücretsiz. The Judas Contract halihazırda mevcutken, Atlantis Kasım ayında yayınlanacak. Yeni içeriğe erişmek için oyuncuların en az seviye 10 olması gerekiyor.