CoD: Black Ops Cold War Zombies’i bir hafta boyunca ücretsiz oynayın

Zombies, Call of Duty serisine ilk olarak World at War ile 10 yıl önce geldi ve vazgeçilmez modlardan biri haline geldi. Activision ve Treyarch, Call of Duty: Black Ops Cold War’ı deneyimlemek isteyen oyuncular için çeşitli Zombies modlarına ve haritalarına bir haftalık ücretsiz erişim şansı sunuyor.

CoD: Black Ops Cold War Zombies, 14-21 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Zombi modunu çeşitli haritalarda deneyimlerken seviye atlayabileceksiniz. Üstelik oyunu satın almayı seçerseniz, tüm ilerlemelerinizi aktararak tam oyunda kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Activision, oyuncuların ücretsiz erişim haftası öncesi önyükleme yapabilecekleri tarihi henüz açıklamadı.

Black Ops Cold War Zombies denemesinde erişebileceksiniz?

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies

Black Ops Cold War Zombies’in ücretsiz deneme süreci boyunca, ilk Call of Duty Zombies haritası Nacht der Toten’den esinlenerek tasarlanan Die Maschine‘e erişebileceksiniz. Polonya’da yer alan Die Maschine, karanlık sırları ve ölümsüz ordularını barındıran, İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma eski bir laboratuvar.

Die Maschine’de hayatınızın bir zamanlayıcıya bağlı olduğu yeni Zombies modu Cranked‘ı da deneyebileceksiniz. Her zaman olduğu gibi siz ve ekibiniz seçtiğiniz bir teçhizatla oyuna başlayacaksınız. Ancak, ilk zombi geldiğinde Cranked Timer ilerlemeye başlar. Zombi öldürdüğünüzde zamanlayıcı yenilense de, gittikçe daha hızlı olmanız gerekecek. Operatörünüz, zamanlayıcı sıfıra gelmeden başka bir zombi öldürmeyi başaramazsa patlayacak ve oyun ilerledikçe zamanlayıcı kısalacak.

PlayStation oyuncuları, Call of Duty: Black Ops Cold War’ın çok oyunculu haritalarında zombi dalgalarına karşı savaşacakları iki oyunculu kooperatif zombi modu Onslaught‘a ücretsiz erişim elde edecek. İki operatörün zombi dalgalarına karşı amansız bir savaş verdiği bu mod, yalnızca PS4 ve PS5’e özel ve ücretsiz deneme haftası boyunca tüm PlayStation oyuncuları için erişilebilir olacak.

CoD: Black Ops Cold War Zombies modunun önyüklemeye açılıp açılmadığını oynayacağınız platformdaki mağazadan kontrol etmenizi öneririz. Ücretsiz erişim haftası ile ilgili tüm detaylara Activision’ın resmi blogundan ulaşabilirsiniz.