Chivalry 2, çıkış tarihi ve kapalı beta duyurusu ile ön siparişe açıldı

Orta çağ savaşlarından ilham alan Chivalry 2, 8 Haziran’da PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için gelecek. Torn Banner Studios, Tripwire Presents ve Deep Silver, oyunun çapraz platform desteği sunacağını açıkladı. Ayrıca Chivlary 2’nin kapalı beta tarihi, fragman eşliğinde duyuruldu.

Chivalry 2’nin standart sürümünü dijital veya kutulu olarak ön sipariş verenler, Royal Zweihänder silahına sahip olacaklar. Yalnızca dijital olarak ön sipariş verilebilen Special Edition’ı ön sipariş verenler ise Royal Zweihänder’in yanı sıra Jousting Knight Zırhı, Royal Broadsword silahı, Gold Horseman’in Baltası, Roses Novelty eşyası ve daha fazlasını elde edecek. Oyunun Standart sürümü 69 TL, Special Edition sürümü 79 TL’den satışa sunuldu. Detaylara Epic Games Store sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chivalry 2 kapalı beta tarihi açıklandı

Chilavary 2’nin Standart veya Special Edition sürümlerini satın alanlar, 26-29 Mart tarihleri arasında tüm platformlarda kapalı betaya erişim sağlayabilecek. Kapalı betada çapraz platform desteği sunulacak. Böylece oyuncular, hangi platformda olursa olsun birbirleriyle oynayabilecek. Kapalı beta duyurusu için yayınlanan fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Chivalry 2, destansı orta çağ savaşlarından esinlenen çok oyunculu bir birinci şahıs aksiyon oyunu. Oyuncular, çarpışan kılıçlardan alevli ok fırtınalarına, büyük ölçekli kale kuşatmalarına kadar heyecan dolu anlar yaşayacak. Oyuncular, mancınıklarla kaleleri kuşatırken, köyleri ateşe verirken ve yoluna çıkan askerleri katlederken devasa savaş alanlarına hükmedecek.

Chivalry: Medieval Warfare’e göre önemli bir değişim geçiren Chivalry 2, gerçek zamanlı saldırıları ve serbest kombo sistemini birleştirerek; geliştirilmiş dövüş sistemi ile oyunculara kılıçta ustalaşma imkanı tanıyor. Birden fazla düşmanla savaşma mekaniği, eşsiz bir yakın dövüş deneyimi için hem FPS hem de dövüş oyunu türlerini en iyi şekilde bir araya getiriyor.

Chivalry 2 hakkında gelecek yeni duyuruları ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Oyun şimdilik Epic Games Store‘da ön siparişe açıldı ve diğer platformlarda da satışa sunulduğunda sizleri bilgilendireceğiz.

yorum Yap