Callisto Protocol 3.01 Güncellemesi Sorunları Çözüyor

Callisto Protocol oyuncuların severek oynadığı Callisto’dan gelen gizemli bir sinyali araştırmakla görevlendirilen bir güvenlik görevlisini konu alıyor. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin bir sebebi olarakta sürekli güncel tutulması olduğu düşünülüyor.  Callisto Protocol 3.01 güncellemesi genel performansları iyileştirecek ve kullanıcılara merakla beklenen özellikleri sunacağı açıklandı.

Callisto Protocol 3.01 Güncellemesi

Striking Distance Studios‘un geliştirdiği Callisto Protocol Aralık 2022’de piyasaya sürüldüğünde performans sorunları nedeniyle çok fazla eleştiri almıştı. Oyuncular bu durumda haklıydı. Ancak oyunun yakın tarihli bir güncelleme alacağı ve bu sorunları gidereceği açıklandı. Ayrıca bu güncellemenin   merakla beklenen birçok özelliği de oyunculara sunacağı da söyleniyor. Bu güncelleme oyunculara  New Game+ özelliği ile tekrar oynanabilirliği iyileştirmeyi vaat ediyor.

Oyun aksaklıklarının ve sorunlarının ötesinde birçok oyuncunun kafasında  oyun deneyimini düşüren  garip tasarımlarıyla eleştiri almıştı. Oyunun uygun bir bölüm seçim seçeneğinin olmaması, yardımcı olmayan bir kontrol noktası bölümü ve uzun yükleme bölümlerini kapatmak için uğraşmıştı. Ancak bir başarıya ulaşamamıştı. Bu sorunlar son güncellemeyle düzeltilecek gibi duruyor. Bu güncellemenin Calisto Protocol’ün kısıtlayıcı oyun mekaniklerini düzeltmesi umuluyor.

Callisto Protokolü 3.01 güncellemesi platformlarda devam ettiremedikleri başarıları, yüksek kontrast moduyla ilgili sorunları ve genel performansla ilgili yaygın şikayetleri ele aldı. Güncellemenin bu durumların çoğunun düzelteceği iddia ediliyor. Umarız ki bu güncelleme tüm sorunları çözer ve oyunculara daha kaliteli bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca oyuna  PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series gibi konsol ve aygıtlardan ulaşabilirsiniz.

yorum Yap