Call of Duty: Warzone için yüksek çözünürlüklü doku paketi yayınlandı

Call of Duty: Warzone için geliştirilmiş PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri yayınlanmadı. Ancak oyunu PS4 Pro, Xbox One X ve yeni nesil konsollarda oynayan oyuncular, yayınlanan Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi ile küçük bir iyileştirme elde edebilir.

Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi (Texture Pack 3), silahlar ve Operatörler üzerindeki dokuları iyileştiren, PS4 Pro ve PS5 için optimize edilmiş bir güncelleme. Paket, Call of Duty: Warzone’u yüksek çözünürlüklü ekranda oynayanlar için gözle görülür iyileştirmeler sağlıyor. Yalnızca silahları ve Operatörleri hedef alan bu paket, haritaları veya ortamları değiştirmeye yönelik değil.

Call of Duty: Warzone için yeni nesil sürümler bekleniyor

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone için beklenen yeni nesil sürümlerin, düşük yükleme süreleri, gerçek 4K desteği ve görüş alanı (FOV) gibi oynanışa etki eden özelliklerle gelmesi bekleniyor. Warzone halihazırda yüksek miktarda disk alanı kapladığından doku paketi için ekstra 8 GB harcamayı şimdilik tercih etmeyebilirsiniz. Warzone’u başlattığınızda yeni Texture Pack 3’ü indirmeniz isteniyor. Ancak mesajı kaçırdıysanız, oyunun kurulum menüsünden manuel olarak indirebilirsiniz.

Warzone’un yeni nesil yükseltme alıp almayacağı veya ne zaman alacağı henüz bilinmiyor. Activision, çok oyunculu ücretsiz battle royale oyununu uzun vadede desteklemeyi taahhüt etti. Bu nedenle geliştirilmiş PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri muhtemelen gelecek. Ayrıca oyunun sınırlı SSD alanları için optimizasyonlar yapılmasını umuyoruz. Black Ops Cold War ve Warzone’un tam yüklemeleri şu anda birçok PS4 kullanıcısını mağdur ediyor.

Call of Duty: Warzone şu anda ikinci sezonla yoluna devam ediyor. Oyunda Verdansk’a zombileri getiren sınırlı süreli Salgın etkinliği şu anda devam ediyor. Yeni nesil sürümler duyurulduğunda sizlere bildireceğiz. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın.

yorum Yap