Call of Duty: Modern Warfare 4 sızdırılmış olabilir!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered‘ın çıkışı hevesle beklenirken, Infinity Ward serinin geleceği ile ilgili ileriye dönük bir hamle yapacak gibi görünüyor. Modern Warfare serisindeki rolleri ile tanınan bir seslendirme sanatçısına göre, Call of Duty: Modern Warfare 4 üzerinde çalışılıyor.

Önceki Modern Warfare başlıklarında Gaz ve Ghost‘u oynayan Craig Fairbrass oyunun varlığını Twitter profilinde yanlışlıkla doğruladı. Profil bilgisinde: “Brit actor/ Rise of the footsoldier 1-3/ Devils Playground/ St George’s Day/The Outsider/ Breakdown/ London Heist – Call of Duty – modern warfare 1/2/3/4.” yazıyordu ve ardından bu bilgiyi düzenleyip değiştirdi.

call of duty craig fairbrass

Modern Warfare serisi devam edebilir

Tabii ki Fairbrass bu hatayı farkedenlere sadece bir hata olduğunu söyledi ve hızlıca profil bilgisini değiştirdi. Bu numaralamanın sadece Call of Duty 4’te çalıştığı anlamına geldiğini ve dördüncü Modern Warfare oyunu olmadığını belirtti.

Olası açıklamaya rağmen, Infinity Ward‘ın seriye geri dönüş yapıp yapmayacağı hala bilinmiyor. Call of Duty oyunlarının geliştiriciler arasında nasıl bir döngüye girdiği göz önüne alındığında, serinin devam etmesi uzak bir ihtimal değil.