Call of Duty: Black Ops 4’ün Operation Grand Heist içeriği tanıtıldı!

Activision ve Treyarch bugün yayınlanacak olan Call of Duty: Black Ops 4‘ün yeni sezonunu ayrıntılı olarak açıkladı. Yeni içerik sezonu 19 Şubat 2019 Salı (bugün) günü başlıyor. Operation Grand Heist yeni uzman, yeni oyun modları ve daha fazlası dahil olmak üzere Call of Duty: Black Ops 4’ün çok oyunculu tarafına birçok yenilik getiriyor.

Call of Duty: Black Ops 4’e gelen dikkat çekici değişikliklerden biri, Black Ops 3’ten Outrider‘ın yeni uzman olarak eklenmesi. Yeni uzmanımız yukarıdan düşmanları etiketlemenizi sağlayan “Hawk” drone’una erişebiliyor. Özel silahı “Serçe” ölümcül hassasiyet ve isabetliliğe sahip. Yeni Karaborsa Operasyonunun 1. Seviyesi tamamlandıktan sonra, Multiplayer ve Blackout’ta anında kilidi açılacak. Outrider Black Market Operation 1. Seviyesi tamamlandıktan sonra Multiplayer ve Blackout modlarında alınabilecek.

Blackout haritası “Ghost Town” bölgesinin eklenmesiyle büyük bir değişim gösteriyor. Batıdan esinlenen bir tasarımla, Black Ops’un geçmişinden gelen bazı favori haritaları bir araya getiriyor. Ayrıca Blackout’a eklenen yeni araçlar da: SUV, Muscle Car ve PBR.

İşte Call of Duty: Black Ops 4‘e yeni sezon Operation Grand Heist ile gelecek yenilikleri gösteren tanıtım fragmanı:

Ayrıca birkaç yeni mod da Call of Duty: Black Ops 4‘e dahil oluyor. “One in the Chamber” çok oyunculu modu oyunculara üç can ve yalnızca 1 kurşunla 1 tabanca veriyor. Blackout da “Hot Pursuit” olarak bilinen yeni bir mod alacak. Sezon başladığında bu modlar hakkında daha fazla elde edeceğiz. Diğer içerikler arasında oyunculara çok iş yükleyecek yepyeni bir Black Market var.

Tabii ki Black Ops Pass sahipleri için de pek çok içerik var. Daha önce tanıtılan iki yeni harita “Casino” ve “Lockup” oyunda olacak. Ek olarak Dead Ops Arcade’de görülen Cosmic Silverback karakterine Blackout’ta erişebilecekler. Yeni sezon içeriği hakkında daha fazlasına buradan erişebilirsiniz.

Operation Grand Heist, Call of Duty: Black Ops 4‘ün son sezonu Operation Absolute Zero’nun ardından geliyor ve sezon devam ettikçe içerikler genişleyecek. Oyun şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında mevcut. Call of Duty: Black Ops 4 hakkında daha fazlası için incelememize göz atabilirsiniz.

yorum Yap