Call of Duty: Black Ops 4 Nuketown haritası PS4’e geliyor!

Activision, Nuketown’un Call of Duty: Black Ops 4 ile seriye dördüncü ziyaretini açıklayarak geleceğini duyurdu. Duyuru Twitter üzerinden yapıldı ve Nuketown‘ın 13 Kasım’da yayınlanması planlanıyor. Duyuruyla birlikte bir kısmı Soğuk Savaş tekniğini betimleyen, haritanın görüntülerini gösteren bir görsel paylaşıldı. Ayrıca videonun altında Rusça “Tekrar Hoş Geldiniz” anlamına gelen bir yazı bulunuyor.

Nuketown ilk olarak PS4’e özel erken erişimle gelecek

Black Ops 4‘e gelecek yeni Nuketown haritasının Xbox One veya PC için ne zaman geleceği hakkında bilgi verilmedi, ancak Call of Duty DLC’lerinin PS4 özel erken erişimi olduğundan, diğer platformlara gelmesi 1 aydan fazla sürmeyecektir. Haritanın henüz ücretsiz veya ücretli DLC olup olmadığına dair bir doğrulama yok, ancak Black Ops 3’teki gibi fiyasko olmayacağını umuyoruz.

Nuketown ilk olarak Call of Duty: Black Ops’ta yer aldı ve o zamandan beri hayranlar için değerli, vazgeçilmez bir harita olarak görüldü.

Call of Duty: Black Ops 4‘e gelecek nostaljik haritanın heyecan verici olduğu kesin. Peki sizin oyundan farklı beklentileriniz var mı? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

yorum Yap