Call of Duty: Black Ops 4 çok oyunculu beta fragmanı yayınlandı!

Call of Duty: Black Ops 4‘ün Battle Royale modu Blackout, Mayıs ayında dünyaya tanıtıldı. Şimdi, iki ay sonra Activision Blackout’un ilk görüntülerini (13 saniyelik kısa bir örnek de olsa) gösterdi.

Call of Duty: Black Ops 4 için yeni fragman yayınlandı!

Bu yılki Call of Duty’nin Battle Royale modu alacağı, Call of Duty: Black Ops 4 ortaya çıkmadan önce tekrar tekrar duyuruldu. Bu nedenle, Treyarch’ın Mayıs ayında Activision’ın açılış etkinliği sırasındaki resmi tanıtımına kimse şaşırmadı. Blackout olarak açıklanan mod için, oynanışı içermeyen soyut bir fragman da yayınlandı.

“Bizim için bu tür bir (Battle Royale) deneyim düşündürücüydü. Ancak Black Ops’un yapabileceği bir şekilde eşsiz olması gerekiyordu.”  diyor Treyarch. Önceki oyunlardan çok sayıda ikonik mekandan oluşan bir haritada, favori silahlar, karakterler, kara hava deniz araçlarıyla çılgın bir çarpışma olacak.

Activision, Blackout modundan ilk görüntüleri sundu diyebiliriz. Son Call of Duty: Black Ops 4 çok oyunculu beta fragmanının sonuna saklanan 13 saniyelik bir görüntüde yer alıyor. Sabırsızsanız, 1:25‘e geçerek izleyebilirsiniz:

Call of Duty: Black Ops 4’ün çok oyunculu beta sürümü, Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search & Destroy ve Control dahil olmak üzere 6 modda, erişilebilir 6 harita sunacak. Ayrıca yeni silah ve teçhizatın yanı sıra 10 oynanabilir uzman (Nomad ve Prophet dahil) olacak.

Battle Royale modu için çok kısa bir süre ayrılsa da, arazi, hava ve su araçlarının kullanıldığı, oldukça aksiyonlu, takım tabanlı bir deneyim gösteriliyor.

Activision, daha önce Call of Duty: Black Ops 4 için 3 Ağustos – 6 Ağustos tarihleri arasında PS4’e özel çok oyunculu beta düzenleyeceğini duyurmuştu.