Call of Duty 2020’nin Alfa Versiyonu The Red Door Ortaya Çıktı

Activision’ın bu yıl yeni bir Call of Duty oyunuyla karşımıza çıkacağı uzun zamandır konuşuluyor. Yayıncının The Red Door adlı gizemli bir nişancı oyunu Microsoft Store’da ortaya çıktı. Oyunun Call of Duty 2020’nin Alpha yapısı olduğundan şüpheleniliyor.

Call of Duty 2020 ile ilişkili olduğu düşünülen The Red Door’un Microsoft Store sayfasında oyunun 81.65 GB boyutunda olduğu, Xbox One’da çalıştığı ve çok oyunculu özelliklere sahip olduğu görülüyor. Yoğun şiddet, kan ve uygunsuz dil içerdiği belirtilen oyun yetişkinler için M olarak derecelendirildi. Ayrıca mağaza sayfasında oyun hakkında açıklama bölümü de yer aldı.

The Red Door, Call of Duty: Black Ops Cold War’ın Alfa versiyonu mu?

The Red Door, Call of Duty 2020

The Red Door sayfasında yer alan açıklama bölümünde, “Birden fazla gerçek var. Eğer cevap aramaya gidersen, her şeyi sorgulamaya ve hiçbir şeyin aynı olmayacağını kabul etmeye hazır ol. The Red Door bekliyor, geçmeye cesaretin var mı?” ifadeleri yer aldı. Ayrıca oyuna ait yukarıdaki görsel de ortaya çıktı.

The Red Door, birkaç hafta önce “COD2020INTALPHA1” içerik kimliği etiketiyle birlikte PlayStation Network’te de görünmüştü. Oyunun aslında bir sonraki Call of Duty oyunu olduğu düşünülen Call of Duty: Black Ops Cold War olduğu konuşuluyor. Oyunun Microsoft Store’daki sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Activision’ın popüler FPS serisindeki bir sonraki oyunun Treyarch tarafından geliştirildiği söyleniyor. Stüdyonun Call of Duty 2020 ile sevilen Black Ops serisini yeniden başlatarak geri getirmesi bekleniyor.