Blood & Truth’un ücretsiz demo sürümü yayınlandı

SIE Londra’nın PS VR’a özel oyunu Blood & Truth geçtiğimiz Mayıs ayında aksiyonu sanal gerçekliğe taşıdı ve oyuncular tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Oyunun demo sürümü bugün PlayStation Store‘da yayınlandı ve merak eden oyuncular ücretsiz olarak deneyebilirler.

Blood & Truth, PlayStation VR Worlds’teki London Heist seviyesinden esinlenen birinci şahıs nişancı türünde bir yapım. Hatta bazıları Blood & Truth’a çok benzediği ve aynı stüdyo tarafından geliştirildiği için The London Heist’in devamı olarak nitelendiriyor. Oyun yaklaşık 5 saatlik içeriğe sahip olsa da çok daha fazla ayrıntıya sahip.

Blood & Truth’ta ailesini bir suç baronundan kurtarmak için savaşan eski Özel Kuvvetler askeri Ryan Marks olarak oynuyorsunuz. Oynanış açısından bazı kısıtlamalar var ve ne yazık ki karakterinizin hareketini tam olarak ele alamıyorsunuz. Yani Batman: Arkham VR ya da herhangi bir üçüncü veya birinci şahıs aksiyon oyunu gibi özgürce keşfedemiyorsunuz.

Seviyeler sizin için belirlenmiş bir yol çiziyor ve hareketiniz harita üzerindeki işaretçilerle sınırlı. Oyunu oynarken hareketiniz kısıtlı ve sizi kendi çizdiği yolda tutmaya çalışıyor. Yine de Blood & Truth’ta hikaye, görseller ve performanslar gibi sevilecek çok şey var. Artık PS VR’a özel oyunu ücretsiz olarak deneyebilir ve kararı kendiniz verebilirsiniz.

PS VR hızla ilerlemeye devam ediyor ve artık harika bir oyun kütüphanesine sahip. Ayrıca Blood & Truth’un geliştiricisi SIE Londra, Sony’nin PS VR’ı desteklemeye devam edeceğinden emin olduğunu belirtti. PS5 çıktığında platformun nasıl evrileceğini heyecanla bekliyoruz.

yorum Yap