Bira yapma simülatörü Brewmaster, PS5 ve PS4 için duyuruldu

Günümüzde yarış, uçuş, meslekler ve diğer birçok şey için simülatör oyunu yapılıyor. Ancak evde bira yapabildiğiniz Brewmaster, simülasyon oyunlarına yeni bir soluk getirecek. Auroch Digital tarafından geliştirilen oyun, önümüzdeki yıl PS5 ve PS4 oyuncuları ile buluşacak.

Mars Horizon, The Colonists ve Megaquarium gibi oyunların arkasındaki Auroch Digital, evde bira yapabileceğiniz bambaşka bir dünya tasarlıyor. Oyuncular, Brewmaster’da kendi ekipmanları ve dekorasyonlarıyla adeta bir ev yapımı bira fabrikası kurabilecek. Oyunda yeni başlayanlar için kolay tarifler veya meraklılar için kendi tariflerini keşfedebilecekleri deneysel bir ortam olacak.

Brewmaster buğday birası, sert siyah biralar ve IPA’lar (India pale ale) dahil olmak üzere birçok farklı bira türünü yapabilmenize olanak tanıyacak. Biralar hazırlandıktan sonra uygun bir marka bulma ve kendinize özgü bir etiket tasarlama kısmı var. Daha sonra itibarınızı artırmak ve toplu üretime geçmek için ürünlerinizi bira festivallerine ve fabrikalarına sunabileceksiniz. Başarı yakaladığınızda bira fabrikanızı genişletmek, daha büyük işlerin kilidini açmak ve daha zorlu tarifler denemek için bira jetonları kazanacaksınız. Oynanış görüntüleri için aşağıdaki demo fragmanını izleyebilirsiniz.

Brewmaster demo fragmanı:

Auroch Digital, oyunu yeni başlayanlar için olabildiğince basitleştirmeye çalışırken, daha deneyimli oyuncuların da istedikleri gibi deney yapmalarına izin veriyor. Brewmaster, oyuncuları kademeli olarak basit bir mutfak tezgahından lüks bir fabrikaya geçene kadar geniş yelpazedeki bira yapım teknikleri ve farklı ekipmanlarla tanıştıracak. Ayrıca oyunda her şeyin kilidinin açık olduğu ve oyuncuların hayal güçleri istedikleri gibi kullanabilecekleri Creative sandbox modu olacak.

Brewmaster, 2022 yılında PlayStation 5 ve PlayStation 4 için piyasaya sürülecek. Yüksek vergilerden sıkıldıysanız ve denemek istediğiniz tarifler varsa, dilediğiniz birayı oyunda da olsa üretebileceksiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

yorum Yap