Bir YouTuber, 24 ayar altın kaplama PS5 için 8.300 sterlin ödedi

İngiltere merkezli lüks marka Truly Exquisite, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru 24 ayar altın kaplama PlayStation 5 ve aksesuarlarını tanıtmıştı. YouTuber Miniminter, şirket tarafından piyasaya sürülen özel tasarım PS5 konsollarından birini 8.299 sterlin (yaklaşık 87.400 TL) karşılığında satın aldı.

Truly Exquisite, PlayStation 5 konsollarını 24 ayar altın , 18 ayar rose gold ve platin kaplama olmak üzere üç farklı modelle satışa sunuyor. Altın kaplama model 8.299 sterlin, rose gold model 8.399 sterlin, platin kaplama model 8.499 sterlin fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Şirket, her bir modelden sadece 250 adet üretti.

Truly Exquisite’in PS5 konsolları, tasarımlarıyla uyumlu DualSense kontrol cihazları ve Pulse 3D kulaklık ve lüks taşıma kutusu ile birlikte geliyor. Şirket, İngiltere dışındaki alıcılara dünya çapında ücretsiz nakliye ve sigorta fırsatı sunuyor. Miniminter, konsolun altın kaplama olanını satın aldı ve cihazı kutu açılışı videosuyla sergiledi. Lüks marka tarafından satışa sunulan PS5 konsollarına buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca YouTuber’ın paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte karşınızda 24 ayar altın kaplama PS5:

Birçok oyuncu gerek maddi, gerekse stok sınırlamaları ile ilgili sorunlardan ötürü PS5’e erişemiyor. Ancak son dönemde YouTuber’lar sınırları yıkarak, zaman zaman sıra dışı konsol tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. YouTuber ZHC, geçen ay dünyanın en büyük PlayStation 5 konsolunu 70.000 dolara satın almıştı. Ayrıca yine geçtiğimiz ay ilk sıvı soğutmalı PS5 konsolu ortaya çıkmıştı.

24 ayar altın kaplama lüks PS5 modelini nasıl buldunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

yorum Yap