Before Your Eyes Yeni Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde göz kırparak oynanan VR oyunu Before Your Eyes için bir duyuru fragmanı yayınladı. Bu fragman PS VR2 için duyuruldu. VR kullanıcılarının ilgisini çeken bu fragman epey beğenilmiş gibi gözüküyor. Ayrıca bu fragman bir duyuru  ileoyunculara sunuldu.

Before Your Eyes Yeni Fragmanı

Before Your Eyes fragmanı, PS VR2 lansmanı için Job Simulator ve Vacation Simulator duyuruları da dahil olmak üzere PlayStation tarafından yayınlanan fragmanıyla oyunculara sunuldu. PlayStation diğer birçok duyuru ve fragmanı da aynı anda açıkladı. Oynanış bakımından sıra dışı olan bu oyun göz kırpmanızı algılayarak oyun oynamanızı sağlıyor. Ayrıca bu oyun yapımcısının birçok ödül kazanmasına vesile olmuştu.

 GoodbyeWorld Games tarafından geliştirilen ve Skybound Games tarafından yayınlanan oyun, ilk olarak 8 Nisan 2021’de PC’de yayınlandı. Ardında aynı yılın Eylül ayında macOS için bir indirme seçeneği yayınladı. Sonrasında bu durum Android ve iOS tarafı içinde devam etti. Playstation sahipleri yakında çıkacak olan bu oyunu çıkacak olan PS VR2’de oynayabilecekler. VR2 22 Şubat‘ta piyasaya sürülecek ve bir aydan kısa bir süre sonra bu donanım için oyun oynanabilir olacak. Bu oyuna yalnızca PlayStation konsollarına sahip olanlar erişebilecek.

Oyunun hikayesi ne kadar övülse de bazı oyuncular oyunu göz kırparak oynama mantığını rahatsız edici buldu. Oyunun fragmanının altındaki yorumlar bunun hayatta bir kez yaşanabilecek bir deneyim olacağını söylüyor. Bunu deneyimleme şansını bulmayan oyuncular her ne kadar önyargılı olsa da deneyimleme şansına sahip olan kullanıcılar deneyim hakkında güzel şeyler söylemekten çekinmiyor. Son olarak Before Your Eyes şimdi Android, iOS, Mac ve PC için oynanabilir durumda.

 

yorum Yap