Beat Saber’a renk seçenekleri ve yeni şarkılar geldi

Beat Games bağımsız VR oyunu Beat Saber için yeni büyük güncellemesini yayınladı. Güncelleme ‘Original Soundtrack Vol. 3’ ile 6 yeni şarkı getirdi. Parça listesi yakın zamanda oyunun müziklerine odaklanmak için istifa eden Beat Games’in eski CEO’su Jaroslav Beck’ten yeni bir şarkı içeriyor.

Sadece bu kadar da değil. Yeni güncelleme Beat Saber için önceden vadedilen renk özelleştirme sistemini de sunuyor ve ışın kılıçları, notalar ve ışıkların renklerini seçmenize olanak sağlıyor. Artık Jedi ve Sith olarak değil, kendi tarzınızla oynayabileceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra Beat Saber’a bazı düzeltmeler ve iyileştirmeler de yapıldı. Beat Games gelişmiş aydınlatma efektleri ve döndüğünüzde açıların daha hassas şekilde algılanmasını sağlayan geliştirmeler yaptı. Bazı şarkılara da hafif ayarlamalar geldi ve oyunu başlatırken durmasına neden olan bir hata giderildi.

İşte Beat Saber’a OST 3 ile gelen 6 yeni şarkının listesi:

  • Jaroslav Beck, Jan Ilavsky – Origins (ft. Mutrix)
  • Morgan Page – Reason For Living
  • Pegboard Nerds – Give A Little Love
  • PIXL – Full Charge
  • Slippy – Immortal
  • Boom Kitty – Burning Sands

Oyuna gelen yeni müziklere buradan ulaşarak dilediğiniz platformdan dinleyebilirsiniz. Beat Saber için planlanan daha pek çok şey var. İlk kez E3’te gördüğümüz 360 derece seviyeler ilerleyen güncellemelerde oyuna eklenecek. Oculus Quest’te geleceği açıklansa da, diğer platformlar henüz doğrulanmadı. Beat Games ayrıca üçüncü premium müzik paketi üzerinde de çalışıyor ancak ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Beat Saber PlayStation mağazasında en çok indirilen PS VR oyunları arasında yer alıyor. Ayrıca satışlarda 1 milyon kopyaya ulaşan ilk VR oyunu oldu. Oyuna gelecek yeni güncellemeler ve duyurular için takipte kalın!

yorum Yap