Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi Instagram’da sızdı

Assassin’s Creed Valhalla bugün gerçekleşecek Ubisoft Forward etkinliğinde sahneye çıkacak oyunlardan biri olacak. Ancak etkinlik öncesi sürpriz bozuldu ve Viking temalı yeni Assassin’s Creed oyununun çıkış tarihi sızdı. Oyuncuları kuzeyin acımasız topraklarına götürecek olan Assassin’s Creed Valhalla 17 Kasım’da Xbox One, PS4 ve PC’ye gelecek.

Ubisoft Forward’dan sadece bir gün önce, Assassin’s Creed Valhalla’nın resmi italya hesabı tarafından Instagram‘da verilen bir reklam, heyecanla beklenen oyunun çıkış tarihini açığa çıkardı. Reklam kısa bir süre sonra kaldırılsa da bu önemli bilginin sızmasına engel olmadı. Çıkış tarihinin sızdırıldığı reklamı buradan izleyebilirsiniz.

Ubisoft’un etkinlik öncesi sızıntılarla başı dertte

Assassin's Creed Valhalla oynanış fragmanı

Ubisoft, bugün düzenleyeceği dijital etkinlikte Assassin’s Creed Valhalla’ya ait oyun içi görüntülerin sergileneceğini duyurmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde yayıncının etkinlik kapsamında göstereceği oynanış videosu sızdırılmıştı. Ubisoft hızlı davranarak tüm videoları internetten kaldırdı. Şimdi de oyunun çıkış tarihi yanlışlıkla Instagram üzerinden sızdı…

Sızıntılardan etkilenen tek oyun Assassin’s Creed Valhalla olmadı. Breaking Bad’in yıldızı Giancarlo Esposito’yu amansız bir diktatör olarak göreceğimiz Far Cry 6 da PlayStation Store’da ortaya çıkmıştı. Oyun kısa süre sonra Ubisoft tarafından paylaşılan bir teaser ile onaylandı.

Ubisoft Forward etkinliğinde ücretsiz Watch Dogs 2 fırsatı

Ubisoft, Watch Dogs 2

Bugün düzenlenecek Ubisoft Forward 2020’de Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6’nın yanı sıra Watch Dogs serisinin yeni oyunu Watch Dogs Legion‘ın da gösterilmesi bekleniyor. Ubisoft ayrıca saat 22.00’da gerçekleşecek etkinlik süresince Watch Dogs 2’yi ücretsiz olarak dağıtacak. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla, PS5 ve Xbox Series X için de piyasaya sürülecek. Far Cry 6 da PS4’ten PS5’e ücretsiz dijital yükseltmeyi destekleyecek. Yeni nesil sürümlerin çıkış tarihleri henüz açıklanmadı.

yorum Yap