Armored Core 6 Çıkış Tarihi Yeni Lansmanda Açıklanabilir

Geçtiğimiz günlerde Önümüzdeki ay FromSoftware’in yaklaşmakta olan Armored Core 6’sı ile ilgili bir saatlik özel bir sunum yapılacağı açıklandı. Oyun yılın çok beklenen oyunlarında biri ve bu durum oyuncuları epey heyecanlandırdı. Bu lansmanda Armored Core 6 çıkış tarihi için de bir açıklama yapılacağı söyleniyor.

Armored Core 6 Çıkış Tarihi

Armored Core , 1997 ile 2013 yılları arasında on beş ana  oyunuyla FromSoftware‘in en üretken ve uzun süredir devam eden serilerinden biri olarak tanımlanıyor. Ayrıca  Armored Core 6 hakkında , çok oyunculu modu veya nasıl ruh benzeri bir oyun olmayı amaçlamadığı gibi ayrıntılar da dahil olmak üzere ayrıntılar yavaş yavaş oyunculara verilmeye devam ediyor. Oyun için yeni fragmanın Taipei Game Show‘da sunulacağı açıklandı.

FromSoftware, geçtiğimiz on yılda Elden Ring’in piyasaya sürülmesiyle stüdyosunu bir oyun geliştirme devi haline getirdi. Ayrıca şirket piyasaya sürdüğü kaliteli oyunlarla başarısına başarı kattı. Elden Ring geçen yıl bir çok ödül aldı ve geliştirici aynı zamanda The Game Awards 2022 şovunda uzun süredir devam eden Armored Core serisine bir fragman yayınlamıştı. Bu fragman sunulurken kesin bir çıkış tarihi verilmese de çıkış tarihinin 2023 olacağı tahmin ediliyordu.

Belirttiğimiz üzere oyunun yeni fragmanının gelecek lansmanda yayınlanacağı açıklandı. Bu lansmanda oyunun çıkış tarihi hakkında da bilgiler verileceği açıklanıyor. Hatta oyunun çıkış tarihinin bu sene içerisinde bir tarih olacağı söyleniyor. Umarız ki oyun biran önce çıkar ve beklediği ilgiyi görür.

 

yorum Yap