Apex Legends’in yeni karakteri Octane sızdırıldı

Apex Legends‘i yakından takip edenler yaklaşmakta olan iki yeni karakter Octane ve Wattson hakkındaki sızıntıları duymuş olabilirler. Henüz onaylanmasa da yeni bir sızıntı Octane adıyla gelecek yeni karakteri doğrulama yolunda önemli görünüyor.

Octane’ın sadece adı değil yetenekleri de ortaya çıktı. Yüksek manevra kabiliyetine ve sağlık yenileme özelliğine sahip olan yeni Apex Legends karakteri “High Speed Daredevil” unvanını almış. Aşağıdaki görsele göre, Octane’ın pasifi hasar almadıkça zamanla sağlığını geri kazandıran Swift Mend olacak. Taktiksel yeteneği Adrenaline Junkie ve 6 saniye için %30 daha hızlı hareket etmesini sağlamasının yanı sıra %10 sağlığa mal oluyor. Son olarak Octane’ın Ultimate yeteneği Launch Pad hem kendisinin hem de ekip arkadaşlarının kullanabildiği Fortnite’taki tramboline benzeyen bir zıplama kabiliyeti sunuyor.

Apex Legends Octane Yetenekleri

Octane hakkında ortaya çıkan görseller çok net değil ve ince detaylar sunmuyor. Ancak genel olarak zayıf, uzun ve mekanik bacakları var gibi görünüyor. Sanki birkaç neon yeşili tüp aracılığıyla vücuduna bir madde enjekte ediyor ve gözlük, maske ve yelek giyiyor. Tüm bu veriler Octane’ın adını ve Taktik yeteneklerini kullanarak nasıl hızlı hareket edebildiğini açıklıyor.

Daha önce gelen sızıntılar Octane’ın Apex Legends’e Mart ayı sonlarında geleceğini belirtiliyordu. Ancak Respawn’dan hala açıklama gelmedi ve daha ileri bir tarihte gelmesi olası. Geliştirici şu anda Apex Legends için Battle Pass sistemi üzerinde çalışıyor ve planlarını baştan düzenlemiş olabilir.

Apex Legends Octane sızıntı

Karakter tasarımı da dahil olmak üzere sızıntılar ve görseller oldukça gerçekçi görünüyor. Zaten Octane’ın varlığını destekleyen birçok sızıntı olması nedeniyle geleceğini inkar etmek zor.

Apex Legends hem EA hem de Respawn için çıktığı günden itibaren başarı getirdi. Muhtemelen oyun Çin’e açıldığında, daha büyük bir kitleye sahip olacak. Artık Fortnite gibi oyunlar bile Apex Legends’den ilham alıyor gibi görünüyor. Fortnite’a yeni gelen ping sistemi size eşyalar için ya da yakındaki bir düşman için ekibinizi uyarmanızı sağlıyor.

Oyunda yer alan karakterleri yakından tanımak için tüm karakterleri incelediğimiz yazımıza göz atabilirsiniz.

yorum Yap