Horizon Zero Dawn için yeni yama, hata düzeltmeleri ve ufak yeniliklerle geldi

31

Horizon Zero Dawn için yeni yama bugün sunuldu ve önceki yama ile gelen hataları da düzeltiyor.

Guerilla Games’in geliştirdiği ve Sony Interactive Entertainment’ın yayınladığı açık dünya oyun için yeni yama (1.33) ufak yenilikler ve hata düzeltmeleriyle geldi.

Bu yeni güncelleme, 309.6 MB boyutunda geliyor ve Horizon Zero Dawn Reddit sayfasındaki bir iletiye göre; New Game + ve Ultra Hard zorluk seçeneği ekleyen, oyunun önceki yamalarında bulunan bazı hataları düzeltiyor. Bu değişiklikler, Tearblast Oklarının Ultra Hard zorluk derecesinde fazladan verdiği hasarın yanı sıra, bazı oyuncuların Modifikasyon Kutularını tekrar açmak için oyunu kaydedip tekrar yüklemesiyle ilgili bir suistimal düzeltmesini de içeriyor.

 

İşte yeni yama (1.33) notları:

Yeni Özellikler

  • Yeni Oyun başlatırken ilerlemeyi kaybetmemek için, önceki oyundan manuel kayıt yapma olanağı tanıyan bir seçenek geliştirildi.

Genel Düzeltmeler

  • Bazı oyuncuların Tearblast Okları’nın Ultra Hard zorlukta, yanlış şekilde ekstra Gözyaşı hasarı verdiği hatası düzeltildi.
  • Bazı oyuncuların Özel Modifikasyon Kutularını kaydedip tekrar yükleyerek yeniden açabildikleri bir sorun düzeltildi.

İlerleme Hataları Düzeltmeleri

  • ‘The Womb of the Mountain’ bölümünde Hikaye zorluğunda oynarken, bazı oyuncuların kapının dışından Corruptor’u öldürebildikleri ve onunla etkileşime geçemedikleri için ilerlemenin engellendiği ile ilgili sorun düzeltildi.